سوالات متداول

سوالات متداول

طول هر ترم چقدر است؟

هر ترم گروهی در آکادمی ری‌را طی ۵ الی ۶ هفته برگزار می‌شود و شامل ۳۲ ساعت آموزشی است.

ظرفیت کلاس های‌ گروهی چند نفر است؟

کلاسهای آکادمی ری‌را کم جمعیت هستند و تعداد زبان آموزان در هر کلاس بین ۴ تا ۸ نفر است تا فرصت کافی برای تمرین در اختیار هر زبان آموز قرار داده شود.

هزینه کلاسها به چه صورت است؟

برای اطلاع از هزینه دوره ها از طریق شماره تلفن ۰۹۹۶۶۲۴۲۹۴۰, ، آی دی تلگرام @reeralanguageacademy و صفحه اینستاگرم @reera.ac با ما در تماس باشید.

آیا امکان تعویض استاد وجود دارد؟

در آکادمی ری‌را کلاسهای گروهی و خصوصی به صورت مستمر پشتیبانی می‌شوند تا از رضایت زبان‌آموزان از کلاس، نحوه برگزاری، و ارتباط موثر با استاد اطمینان حاصل شود. در صورت عدم برقراری ارتباط موثر بین زبان آموز و استاد، تعویض استاد در کلاس‌های گروهی پس از یک ترم و در کلاس‌های خصوصی پس از ۳ جلسه آموزشی امکان‌پذیر است.

ارزیابی پایان دوره به چه صورت است؟

ارزیابی دوره ‌های گروهی به صورت مستمر و یادگیری-محور در طول ترم انجام می‌شوند. همچنین ارزیابی پایانی بر اساس پروژه پایانی انجام خواهد شد.

آیا شرکت در کلاس به صورت ۱ جلسه امتحانی امکان پذیر است؟

خیر. ثبت نام هیچ یک از دوره‌های آکادمی به صورت تک جلسه امکان پذیر نیست.

در آکادمی ری‌را چه کتابهایی تدریس می‌شوند؟

منبع اصلی دوره های زبان عمومی بزرگسالان، ویرایش پنجم سری کتابهای Headway انتشارات Oxford است که در ۶ سطح تدریس می‌شود. برای دوره های زبان عمومی نوجوانان، ویرایش سوم کتابهای Solutions از همین انتشارات در ۵ سطح تدریس می‌شوند. منبع دوره های آمادگی آزمون شامل جزوات تدوین شده از منابع معتبر موسسات بین المللی معتبر نظیر Cambridge, Oxford و Macmillan است که پس از نیازسنجی بر اساس نیاز زبان‌آموزان به آنها معرفی می‌شود.

چطور می‌توانم کتابها را تهیه کنم؟

فایل کتابها به صورت نسخه الکترونیکی روی پرتال آموزشی آکادمی در اختیار زبان آموزان قرار می‌گیرد.

آیا برای شرکت در کلاسهای آکادمی ری‌را باید نرم افزار خاصی روی دستگاه خود نصب کنیم؟

خیر، شما فقط به یک دستگاه (ترجیحا لپ تاپ) و اینترنت با سرعت مناسب نیاز دارید، و پس از ورود به پرتال آموزشی ری‌را از طریق سایت، می‌توانید بدون نیاز به نصب هیچ نرم‌افزاری وارد کلاس شوید.

آیا دوربین باید در طول کلاس روشن باشد؟

بله، برای بهبود کیفیت تعامل در کلاسها، دوربین زبان آموزان باید در طول جلسات روشن باشد. در غیر این صورت، زبان آموز غایب محسوب می‌شود.

آیا امکان ضبط کلاس وجود دارد؟

ضبط کلاسهای آکادمی منوط بر رضایت کتبی تمامی زبان‌آموزان کلاس و استاد مربوطه است.

آیا در پایان دوره از طرف آکادمی مدرکی ارائه می‌شود؟

در صورت درخواست زبان‌آموزان، گواهی حضور در دوره از طرف آکادمی ری‌را صادر خواهد شد.

برای کودکان و نوجوانان چه کلاس هایی برگزار می‌شود؟

در حال حاضر در آکادمی ری‌را کلاس کودکان برگزار نمی‌شود و تمرکز آکادمی بر دوره‌های بزرگسالان و نوجوانان (۱۳ تا ۱۷ سال) است.